מי יזניק לך את העסק

אתה הרי חייב ייעוץ עסקי כדי לפתח את העסק, אז למה שלא תבחר לך יועץ עסקי שיזניק לך את העסק בזמן קצר ובשיטה ידידותית?

כשחשים כאב- פונים לרופא, כשיש לנו בעיה משפטית- נתייעץ עם עורך דין, כאבי שיניים יטיסו אותנו לרופא השיניים, כשהכלב יחדל מלאכול וישכב שקט בפינה נרוץ לווטרינר, ואם לילד יהיו קשיי למידה נחפש את המורה הטוב ביותר שיחלץ אותו מהבעיה.

אז למה, כשאנשים רוצים לפתח עסק אנשים חושבים שיוכלו לעשות זאת בכוחות עצמם? ולמה, פעם אחר פעם הם משחררים משפטים כמו: אני יכול לבד… מה היועץ יודע על העסק שלי יותר טוב ממני?… כל היועצים שרלטנים… זה יקר מידי!… מי מבטיח לי שהייעוץ יצליח?…בשעה שהם יודעים שהשקיעו מעל ומעבר וההצלחה העסקית עדיין רחוקה?.

 

מאחורי כל סיפור הצלחה עסקית מסתתר, לא יועץ עסקי אחד, אלא צוות יועצים שהעלה את העסק על דרך המלך:

יועץ אסטרטגי- שגיבש חזון, אג'נדה ואסטרטגיה מובילה.

יועץ עסקי שהגדיר את סל המוצרים והלקוחות הפוטנציאליים.

יועץ שיווקי- שתרגם את האסטרטגיה למהלכים שיווקיים.

מומחה מיתוג עסקי שבנה קונספט רעיוני ועיצובי על בסיס הערכים.

מעצב גרפי- שתרגם את הקונספט לשפה עיצובית בכל חומרי המותג.

מומחה לשיווק דיגיטאלי- שיבנה את אסטרטגיית השיווק של המותג ברשת.

 

לעיתים קרובות, ממלא יועץ אחד מספר תפקידים, ובכך, חוסך לעסק תקציבים יקרים וזמן פעולה. גם יועצים מקצועיים מתקשים לרוב לשווק ולמכור את מרכולתם, ופונים לשירותי ייעוץ עסקי של קולגה. לרוב זה קורה לאחר ניסיונות ואכזבות, והבנה שאם ימשיכו בכוחות עצמם באותה דרך, ישיגו בדיוק את אותן תוצאות שהשיגו עד היום, שלרוב מסתכמות בהרבה פחות ממה שציפו והגדירו לעצמם כשתפחו את העסק.

 

איך לפתח עסק מההתחלה? איך להזניק עסק מדשדש? איך להפוך ידע ומומחיות לעסק רווחי ומצליח, שמושך לקוחות בלי בהשקעת זמן מטורפת, בלי לבזבז זמן יקר ובלי לחסך חסכונות, כשהעסק וההכנסות דורכים במקום?, אתה הרי חייב ייעוץ עסקי, לפחות תבחר יועץ עסקי שיזניק לך את העסק, ויסייע לך לקצור את פירות ההצלחה בדרך הכי קלה ומהירה שיש.

 

דילוג לתוכן