איך להגדיל מכירות בלי שיווק יקר

גלי איך טלי, דיאטנית מתל אביב, ששנים דיברה על מתכונים להרזיה ולא הצליחה למכור, גילתה את סוד המכירה המנצחת שהגדיל את המכירות בעסק שלה ב- 500%, והיום היא יודעת איך להגדיל מכירות באופן שיטתי, כל זאת בלי תהליכים מורכבים, בלי פעולות שיווק יקרות, ובלי להעמיד את עצמה במצבים מביכים.

 

זה שאנחנו לא אוהבים למכור כולנו יודעים, וגם את זה שבכל פעם שמזכירים לידינו את המילה 'מכירה' יש לנו צמרמורת. בכנות, היינו מעדיפים שמישהו אחר ימכור אותנו. אנחנו רק נעשה את העבודה המקצועית שלמדנו- טיפול, ייעוץ, אימון, הדרכה ואחרים, ומישהו אחר יעשה את העבודה המלוכלכת- כלומר את המכירות. אבל, עסקים קטנים, בהם הבעלים הוא העסק וכל היום הוא טרוד בעבודה ואין לו תקציבים המאפשרים לשכור סוללת אנשי שיווק ומכירות, חייבים לשנס מותניים ולגלות את הסוד שיאפשר למכור בקלות, במהירות ובהנאה. בישראל יש יותר מידי עסקים קטנים וקטנטנים שהמחזור החודשי שלהם לא מגיע ל- 5,000 ₪, וכשאנחנו מדברים על איך להגדיל את המכירות שלהם, זה יכול להיות ההבדל בין  5,000 ₪ ל- 10,000 ₪ או ל- 50,000 ₪.

 

לרובנו קשה למכור, מכירה מרגישה לנו אגרסיבית מידי, זולה ומנמיכת ערך עצמי. בתת המודע של כל אחד מאיתנו מצויים זיכרונות עגומים הקשורים למכירה, למשל, מוכר או מוכרת שניסו לדחוף לנו מוצר בחנות ואנחנו שנאנו אותם ואת המוצרים. או, גננת, מורה או האימא שהשתיקה אותנו כשניסינו "למכור" רעיון משלנו ללא הצלחה, עם משפט כמו- "אתה לא צריך לקפוץ בראש, חכה עד שיגלו אותך". אז מה הפלא שכשגדלנו, נהיינו אנשים מדהימים ששונאים מכירות?

אם אדיסון לא היה יוצא מאזור הנוחות שלו לא הייתה לנו תאורה היום, ואם בל לא היה מנסה פעם אחר פעם לא היה לנו טלפון? מה שאני מנסה לומר זה שרק כאשר יוצאים מאזור הנוחות ומתמודדים עם מה שנראה לנו כמו מפלצת מפחידה, מגלים את הסוד. הסוד נעוץ בגילוי נקודת המוצא האישית למכירה.

 

אני יודעת שכל מומחי המכירות אומרים שהלקוח, צרכיו ובעיותיו הם במרכז, אבל אני, טוענת שזה בדיוק ההיפך. בשלב 1 אתם במרכז! רוצים הוכחה? בבקשה

הטענה שלי היא שנקודת המוצא האישית למכירות קלות ומהירות עוברת דרך זיהוי מקור העוצמה והסמכות האישי שלכם.

 

זוכרים את טלי, חתיכה ודקיקה, גבוהה ומרשימה, דיאטנית במקצועה. טלי נהגה לדבר על מתכונים, ועל כמה זה חשוב לרזות כדי להיות בריאים, ולא הבינה שעצמת המומחה שלה היא התדמית. עצמת התדמית היא מקור סמכות חזק במיוחד, למי שיש סיפור גיבור והוא יודע לספר אותו נכון.  טלי לא מה שחשבתם. היא הייתה רזה, חלתה והעלתה 81 ק"ג . כל חייה השתנו. ברגע אחד אמרה 'לא עוד' ועשתה מהפך כללי, במהלכו השילה מעצמה כ- 90 ק"ג ומזה 12 שנים שהיא חתיכה ודקיקה, גבוהה ומרשימה.

טלי לא הבינה שכלי המכירה האולטימטיבי שלה הוא לא המתכונים, אלא עצמת התדמית וסיפור חייה, הסיפור של פעם ובמיוחד, זה של היום. היום, טלי מספרת את הסיפור שלה כך: "אז הייתי חולה- שמנה- ומדוכאת, ואז כשהייתי כל כך שמנה ומדוכאת פגשתי את עצמי והבנתי שככה זה לא יכול יותר להימשך, אני חזקה! יש לי כוחות. הייתי ואני אהיה טלי אחרת!, ומאז, לא תאמינו, כל חיי השתנו."

היום, עצמת התדמית של טלי עומדת במרכז שיחות המכירה:במקום לדבר על מתכונים היא שולפת תמונות של טלי במשקל 147 ק"ג וזה מה שמוכר אותה ואת שירותיה. ושלא תחשבו, שטלי לא משחררת מתכונים, ברור שכן! אבל הם לא הדרמה המרכזית ובטח לא כלי המכירה הראשי שלה, אלא עוד כלי יעיל בארגז הכלים הגדול שלה, שסובב סביב הספור המרכזי, והיום הם קרויים –"המתכונים שהפכו אותי משמנה ועצובה- לרזה ומדהימה".

 

עדיין מתקשים למכור? רוצים לגלות איך להגדיל מכירות? אם כן, אתם לא לבד וכמו מיליוני אנשים בעולם, הסיפורים, המסרים והמשקעים מפעם מונעים מכם להפוך לאנשי מכירות מדהימים של העסק שלכם, ואם אתם רוצים לגלות איך להגדיל מכירות כדאי לכם להכיר את לי ברייס.

לי ברייס, יועצת אסטרטגית, בעלים של חברת ייעוץ אמריקאית בינלאומית שמפתחת מנהלים בעלי השפעה, ביצעה מחקר בין לאומי בקרב 100 מנהלי תאגידים גלובאליים וגילתה 12 מקורות עצמה וסמכות שמאפשרים להם למכור את עצמם לסובבים אותם, ובכך להתקדם, להשפיע ולייצר תוצאות עסקיות מוצלחות ביותר.

אחת מתוך 12 מקורות עוצמה וסמכות שהופכת אנשים למשפיעים ומצליחים היא עצמת התדמית אותה גילתה ידידתנו הדיאטנית טלי, ומאז,שגילתה את סוד המכירה המנצחת הגדילה את המכירות בעסק שלה ב- 500%  (פי 5!)כל זאת בלי תהליכים מורכבים, בלי פעולות שיווק יקרות, ובלי להעמיד את עצמה במצבים מביכים.

 

רוצים לגלות איך להגדיל מכירות ב- 500% כמו טלי הדיאטנית, בלי שיווק יקר, בלי תהליכים ארוכים ומורכבים,  ובלי להתאמץ או להתבייש משיחות מכירה? 

צרו קשר ואשמח לחשוף בפניכם את מקור הסמכות האישי שלכם ולהפוך אותו לשיחת מכירה מדהימה שתישמע לכם רכה וקלה כמו הטיפול, או האימון, או הייעוץ המקצועי שאתם כה מיטיבים לעשות.

 

טיפ מנצח: שכשהלקוח אומר – 'סמכתי', אתה תאמר – 'מכרתי!'

 

 

 

איך להגדיל מכירות

 

דילוג לתוכן