גם רובינס ומדונה התחילו מהתחתית

הם היו במצוקה קשה, עניים, חסרי כיוון ומתוסכלים מהחיים. הם חוו קשיים וטראומות. הם התמכרו לאלכוהול, שקעו בדיכאון, צרכו סמים, חוו אלימות ומצוקות נוספות, אבל ברגע אחד ומיוחד, יצרו תנופה שחילצה אותם מהמצוקה. בעקבות מסע ההיחלצות הביאו לעולם שיטה ייחודית משלהם: ביירון קייטי הביאה לנו את 'העבודה', ג'וליה קמרון יצרה את 'דרך האמן', אנטוני רובינס הכניס לעולמנו את 'להעיר את הענק שבפנים'.

 

אם אתם חולמים להיות מומחים ואתם לא במצוקה, אל תדאגו! גם בלעדיה, תוכלו להפוך את עצמכם למנטורים מבוקשים. אם תורידו את המצוקה, תישארו עם תהליך, אותו תוכלו לעבור באופן מודע, מתוכנן ויזום, בלי לחוות קשיים, בלי לסבול בחיים, ובלי להיקלע למצוקות. סקרנים?

 

אם הייתי אומרת לכם שיש שיטה, שיכולה בזמן קצר, ובתהליך ידידותי ונעים ביותר, להפוך כמעט כל אחד למנטור בתחום עיסוקו, שיש לו, כמו לרובינס, שארמה וביירון קייטי, שיטה מודל וכלים מיוחדים משלכם, מה הייתם אומרים?. אתם בטח מרימים גבה ושואלים "למה בכלל אני צריך שיטה, מודל וכלים משלי, לא מספיק שלמדתי…- תואר אקדמי ראשון, שני, או שלישי, רפואה אלטרנטיבית, אימון, שיווק דיגיטאלי, בניית אתרים, טיפול, ייעוץ, גננות, חשמלאות, נגרות או כל מקצוע אחר?…אז זהו, שלא!

 

רוב בעלי העסקים הקטנים מגרדים שכר ממוצע נמוך משל השכירים במשק (8,000 ₪ ברוטו), למרות שהם עובדים מצאת החמה ועד שקיעתה, 365 ימים בשנה, לעיתים ללא שבת, מנוחה או חופשה. הרוב נראים, נשמעים ומציעים את אותם מוצרים ושירותים ורבים על אותן נישות ועל אותם לקוחות. התחרות קשה. וגם התוצאות לרוב לא משהו… רק קומץ קטנטן, משהו בסביבות 1% לכל היותר נמצא ב- TOP: הם מנטורים בעלי אג'נדה, שיטה, מודל וכלים, הנהנים משבט אוהבים – עוקבים, מלקוחות ורווחים גדלים והולכים.  

 

אבל זה לא רק הכסף, זה בעיקר קולה של הנשמה.

הכמיהה של רובנו לבטא את מי שאנחנו ולהביא בשורה אישית לעולם, הרצון העמוק להרגיש שאנחנו מייצרים שוני ומממשים את הייעוד שלנו, והשאיפה להטביע חותם אישי, הם אלו שמניעים, מידי שנה, אלפי אנשים, לקום ולעזוב מקומות עבודה לא רעים בכלל, כדי לצאת למסע של גילוי 'הקול הפנימי' ולהפוך לעסק שמאפשר לבעליו לבטא את עצמו  כפי שלא הצליח בעבודת כשכיר.  נשמע מוכר?

 

אז מה אתם צריכים לעשות כבעלים של עסק שרוצים להפוך למנטורים בתחומכם?

ה 'אקס פקטור' שיהפוך אותך למנטור הוא ההחלטה שלך להפוך את מי שאתה לשיטה, מודל וכלים ייחודיים, שמעניקים ערך רב לשבט גדול של אנשים.

 

איך הופכים מומחיות של אנשים להצלחה עסקית?

דמיינו בלנדר ענק, שלתוכו אנחנו מכניסים את מרכיבי האישיות שלך- את מי שאתה, מה עשית בחייך, החוזקות שלך, החולשות שלך, השריטות והפגמים שלך (קבלו רמז: השריטות הן הכי מדליקות, מהן אפשר לעשות מטעמים…) החלומות, השאיפות, התשוקות, הפחדים, החרטות, הסיפור שלך, הדמויות המשמעותיות בחייך, החוויות שחווית, הדברים שיצרו את מי שנהיית, האמונות שלך, התועלות שאתה יכול לייצר לאנשים, הדפוסים שמניעים אותך, הערכים שלך והפרשנויות שאתה נותן לכל מה שעברת שהפכו אותך ליצור המדהים שאתה היום.

עכשיו, דמיינו שיש קוסם שיכול לקחת את הבלנדר העמוס הזה, ותוך זמן קצר, בלי כאבים ומצוקות, בלי חוויות קשות, בלי אכזבות ובלי קריסות, ויחד איתך להפוך את התערובת שבבלנדר, ל- 3 מוצרים מרגשים, מקוריים ומיוחדים שיבנו את הבסיס המוצק להפיכתך למנטור בתחומך: שיטה, מודל וכלים משלך… מה היית אומר?

זה רגע מרגש. זו תחילת לידתו של מנטור או מנטורית חדשים. זו ראשיתה של הצלחה עסקית מרגשת.

 

רוצה להיות מנטור בתחומך?

זה אפשרי, זה כדאי, וזה תחילתו של מסע פנימי מרגש, שיביא לעולם את הבשורה שלך בעטיפה שיווקית אטרקטיבית, בלי מצוקות, בלי בזבוז זמן, ובלי כאבים, וימשוך אליך לקוחות בלי מאמץ וכמעט ללא תחרות.

 

רוצה להפוך את המומחיות שלך לעסק רווחי ומצליח?

צור קשר וזה יקרה

 

דילוג לתוכן